Bursa Su Kaçağı Tespit Ve Tamir Ustası-0542 208 15 35
Bursa Su Kaçağı Tespit Ve Tamir Ustası

bursa su kaçağı tespiti

Bursa Su Kaçağı Tespiti Ve Su Kaçak Tamir Ustası?

Bursa Su kaçağı tespiti ve tamir ustası ekibimiz sektörde 20 yıllık iş deneyimine sahip kişilerden oluşmaktadır. Bursa su kaçağı tespit ve su sızıntısı sorunlarını bulup, tamir işlemlerini yapmaktayız. Bursa su kaçak tespiti yapan firmamız bursa ve ankara’da hizmet vermektedir. Su kaçağı tespit bursa firması olarak siz değerli bursa halkının su kaçak sorunlarını özveri ile çözmekteyiz. Su kaçağı tespiti bursa ekibimiz tespit edilen kaçakların tamirinde birinci kalite ürünler kullanmaktadır. Bu konuda şüpheniz olmasın. Su kaçak tespiti yapan ve garantili tamir işlemi yapan firma Bursa’da az bulunmaktadır. Bursa’da ev ve iş yerlerinizdeki su kaçağı bulma konusunda bizlere tereddütsüz güvenebilirsiniz.

 

Bursa Su Kaçağı Tespiti Ve Tamir Ustası Ekibimiz Ne İşler Yapıyor?

  • Alt yapılarda kullanılan Pimaş Boru ve Banyolarınızdaki su kaçaklarını nokta atışı tespit ediyor ve tamiratı yapıyoruz.
  • Gözle görülen veya duvar içindeki gizli su kaçaklarını kırmadan dökmeden %100 tespit ediyoruz.
  • Kalorifer tesisatı su kaçaklarını noktasal olarak tespit ediyor ve tamiratını yapıyoruz.
  • Ekibimizin kullandığı ileri teknoloji termal kameralı cihazlar, dinleme dedektörleri ve kanal görüntüleme cihazları ile su kaçağı tespitini noktasal olarak tespit edip sıhhi tesisatınızın tamiratı esnasındaki tahribatı minimuma indiriyoruz.
  • Sıhhi su tesisatınızdaki kaçakları hızlı, kolay ve minimum hasar politikası ile tamir ediyoruz.
  • Ev veya işyerinizde dahili temiz veya atık su tesisatınızda, kombi ve kalorifer tesisatınızda, bahçe ve dış mekan su tesisatınızda herhangi bir sızıntı veya su kaçağı tespit etmeniz durumunda firmamızı arayarak uzman ve deneyimli tesisat ustalarımızdan yardım talep edebilirsiniz.

 

bursa su kaçak tespiti

 

Bursa Ev Ve İş Yeri Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Bursa’da ev ve işyeri su kaçağı tespiti ve tamir problemleri en kolay ve en hızlı şekilde çözülmesi gerekmektedir. Su tespit cihazları sayesinde kaçak tespit işlemi çok kısa sürmektedir. Kırmadan dökmeden tespit edilip maliyeti hesaplanmaktadır. Sizlerin onayı sonrası tamir işlemi gerçekleşmektedir. Geleneksel su tesisatçıları, görünen su sızıntılarını tespit edebilmek için kaçağın kaynağına kadar olan yerleri kıracaklardır. Bu işlem bölgenin gereksiz kırılması ve fazladan işçilik ücreti anlamına gelir. Çünkü bu tip su kaçaklarının kaynağı genellikle çok farklı yerler olmaktadır.

Sular duvarda veya tavandaki en uygun yerden dışarı sızarlar. Yeterki kendine bir küçük bir yol bulsun. Oysa akustik dinleme cihazları ve termal kameralar su kaçağını çok kolay bir şekilde tespit ederler. Böylelikle gereksiz hiçbir yerin kırılmaz.

Bursa Su kaçağı tespiti yapan firmalar ve ustaların teknolojik ürünleri kullanması ile birlikte maliyetlerde düştü. Bu teknolojiler sayesinde binanın veya dairenin her yerindeki su kaçakları çok kolay bir şekilde bulunabilir oldu. Üstelik bu cihazlar çok küçük bir çatlak yada deliğin bile modern cihazlarla kısa sürede tespit edilerek onarılabilir duruma gelmesine yol açtı. Çıplak gözle görülemeyen su sızıntılarını bile bulan cihazlar hem daire sahibine hemde tesisat işi yapan firmalara büyük kolaylıklar sağladı. Bunun sonucunda gereksiz hiç bir yer kırılmadan tamir işlemleri hızlı ve düşük maliyetle tamir edilebilir oldu.

 

bursa su kaçağı tespit

Bursa Banyo Ve Tuvalet’de Fayans Ve Derz Arasından Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Banyo, Tuvalet ve Mutfak fayans arası su kaçağı sorunları derzlerin tıpranması sonucu boşalan derzlerden olmaktadır. Bu gibi durumlarda yapılabilecek en güzel hareket bir fayans ustası ile görüşerek bu sızıntının tamir edilmesi gerek. Daha önceki yıllarda fayanslardan ve seramiklerden su sızıntısı olduğunda yapabileceğimiz tek şey derz aralarına tekrar derz doldurmaktı. Kimi zaman bu yöntem işe yarıyordu kimi zamansa işe yaramıyordu. Ancak bunun da kesin sonuç vermediği anlaşıldı.

Bir zaman sonra yine aynı yerden kullanıcı yada malzeme bazlı hatalar yüzünden su sızıntıları olmaya başlardı. Bunun için de fayansların yenilenmesinden başka çare bulunmazdı.

 

bursa su kaçak tespit
 

Fayans arası su kaçağı nasıl bulunuyor ve gideriyoruz?

Islak zeminler veya havuzlarda olsun su kaçak sorunuyla karşılaşırsanız bursa su kaçağı tespit ekibimizden yardım alarak su sızıntısı sorununuzu çözebilirsiniz. Bursa su kaçağı tespiti yapan ekibimiz önce su sızıntısının olup olmadığını tespit ettikten sonra eğer su sızıntısı varsa bu alanlardaki fayans aralarındaki derzlere derz tamirat işlemi uygulayarak su sızıntısı sorununuzu çözüyoruz. Eğer su sızıntısı devam ederse fayansları yenileme işlemini uyguluyoruz. Gelişen teknolojiler sayesinde artık bursa su kaçakları sorun olmaktan çıktı. Derz arası su kaçak sorunu çözebilecek profesyonel ekibimiz size sıkıntı vermeden fayans arası su sızıntısının yerini tespit ederek sorununuza çare bulabileceklerdir. Fayansların aralarına uygun türde derz uygulamak daha sonra başka yerlerden su sızıntısı olabilme ihtimalini de en aza indirir.


 

Bursa’da Banyo, Tuvalet Ve Mutfak Pimaş Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pimaş boru Su Kaçağı, Pis Su Kaçaklarında hiç bir tedavi yöntemi yoktur. Banyonuzdaki pis su kaçaklarının oluştuğu pvc boruları kırılıp tekrar yapılmaktan başka çözümü yoktur.

 

 

Not; Bursa’da su kaçağı tespit ve tamir hizmeti veren korsan tesisatçılardan ve burnu havalı şımarık firmalardan uzak durun. Paranızı işin ehline ve helalinden kazanana verin.

bursa-su-kacagi-tespit-ve-tamir-ustasi
bursa-su-kacagi-tespit
bursa-su-kacagi-tespit-ve-tamir-ustalari
bursa-su-kacagi-bulma